O nas – silawanturze.pl

Silawnaturze.pl to serwis, który powstał z myślą o tym, aby dzielić się przemyśleniami oraz informacjami z tematyki bliskiej naszym sercom – naturze. Od najmłodszych lat zajmujemy się pracą w ogrodzie. Z wielką radością uprawiamy własne warzywa, zioła, owoce oraz rośliny ozdobne. Hodujemy także własne dżdżownice oraz pszczoły.

Nasze artykuły obejmują takie zagadnienia jak uprawa w skrzyniach, kompostowanie, zagospodarowanie wód opadowych, czy hodowla pszczoły murarki.

Na blogu silawnaturze.pl dzielimy się także wpisami na temat naszych codziennych zmagań w ogrodzie. Być może znajdziecie tam ciekawe porady, dowiecie się jakie błędy w uprawie popełniliśmy my, dzięki czemu sami ich unikniecie?

Naszą przygodę z naturą od wielu, wielu lat realizujemy w dwóch ogródkach działkowych – jeden typowo warzywny, choć także z dużą ilością kwiatów, a drugi rekreacyjno-owocowy, z dużą ilością ziół 🙂 oraz w naszym ogrodzie za domem, który od 2019 roku tworzymy praktycznie od zera…

Pracy mamy co nie miara, ale równie dużo radości i satysfakcji. Wspaniałe jedzenie, zdrowe zioła, piękne kwiaty, soczyste owoce… i wiele niezapomnianych chwil w pięknych okolicznościach przyrody.

Zapraszamy do czytania silawanturze.pl

Ale nie tylko czytania, ale i dzielenia się własnymi przemyśleniami o czerpaniu radości z przebywania w ogrodzie. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu.

Mamy nadzieję, że silawanturze.pl sprawi, że więcej osób złapie bakcyla i pokocha ogrodnictwo. A jeśli już od dawna jesteś jednym z nas – zakręconych na punkcie ogrodnictwa zielonym “wariatem”, to mamy nadzieję, że znajdziesz tutaj dużo ciekawych informacji. A jeśli chcesz coś dodać, to zapraszamy do współpracy.

Silawanturze.pl to miejsce, w którym chętnie podzielimy się twoim spojrzeniem na dany temat, twoimi doświadczeniami i sztuczkami, które stosujesz na swojej działce.

Nie zamykamy się na nowości i na zdanie innych. Nie wiemy wszystkiego i całe życie będziemy się uczyć. Liczymy, że Ty też masz podobne podejście.

A teraz zapraszamy do czytania i komentowania, a także udostępniania naszych treści w mediach społecznościowych.

Natalia i Grzegorz