Silawnaturze.pl to serwis, który powstał z myślą o tym, aby dzielić się przemyśleniami oraz informacjami z tematyki bliskiej naszym sercom – naturze. Od najmłodszych lat zajmujemy się pracą w ogrodzie. Z wielką radością uprawiamy własne warzywa, zioła, owoce oraz rośliny ozdobne. Hodujemy także własne dżdżownice oraz pszczoły.

Nasze artykuły obejmują takie zagadnienia jak uprawa w skrzyniach, kompostowanie, zagospodarowanie wód opadowych, czy hodowla pszczoły murarki.

Na blogu silawnaturze.pl dzielimy się także wpisami na temat naszych codziennych zmagań w ogrodzie. Być może znajdziecie tam ciekawe porady, dowiecie się jakie błędy w uprawie popełniliśmy my, dzięki czemu sami ich unikniecie?

Naszą przygodę z naturą realizujemy w dwóch ogródkach działkowych – jeden typowo warzywny, choć także z dużą ilością kwiatów, a drugi rekreacyjno-owocowy, z dużą ilością ziół 🙂 oraz w naszym ogrodzie za domem, który od 2019 roku tworzymy praktycznie od zera…

Zapraszamy do czytania i dzielenia się własnymi przemyśleniami o czerpaniu radości z przebywania w ogrodzie. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu.

Natalia i Grzegorz