Maszyny JCB AGRI niezastąpione w nowoczesnym gospodarstwie rolnym

Interesują Cię wysokiej klasy maszyny rolnicze, które będą nie tylko niezawodne, ale także wielofunkcyjne i oszczędne? Chcesz zainwestować w sprawdzony sprzęt, który pomoże Ci rozwinąć Twoje gospodarstwo? Wielu doświadczonych rolników stawia na nowoczesne maszyny z serii JCB Agri. Dowiedz się, jakie sprzęty tej marki są niezastąpione podczas pracy w rolnictwie i wybierz mądrze.

Odwiedź nasze media:

Poznaj serię JCB Agri i wybierz niezbędne maszyny do swojego gospodarstwa

JCB to producent maszyn rolniczych z wieloletnim doświadczeniem. Od samego początku starał się stworzyć sprzęt, który będzie wspierać pracę rolników. Jego cel to stworzenie maszyn, które nie tylko będą usprawniać działania w gospodarstwie, ale także będą przyczyniać się do oszczędności pieniędzy i do wzrostu bezpieczeństwa pracowników. Dlatego obecnie w ofercie np. dealera JCB takiego jak Agrihandler, można znaleźć nowoczesne sprzęty, w których wykorzystano innowacyjne ulepszenia. Dobrym przykładem takich maszyn jest ładowarka teleskopowa JCB.

Tego typu sprzęt to prawdziwy must-have w każdym gospodarstwie, zarówno dużym, jak i małym. Może być wykorzystywany do wielu różnych zadań. Charakteryzuje się tym, że ma:

  • niewielki rozstaw osi i duże kąty blokady sterowania — to gwarantuje krótki czas manewrowania, co ma kluczowe znaczenie w małych przestrzeniach;
  • napęd na 4 koła, który można przestawić na tryb napędu na 2 koła — to pozwala znacznie zaoszczędzić zużycie paliwa. Ponadto ta funkcja umożliwia redukcję tempa niszczenia się opon, a więc w rezultacie obniżają się koszty eksploatacji maszyny;
  • niezwykle wydajne silniki oraz inteligentny układ hydrauliczny — one zużywają nawet o kilkanaście procent mniej paliwa niż sprzęty innych firm. To przekłada się na dużą oszczędność pieniędzy! Mimo zmniejszenia zapotrzebowania na energię, motory wciąż doskonale radzą sobie z dużym obciążeniem i z pracą przez wiele godzin. Ponadto dobrze sobie radzą z wysoką temperaturą, a ich elementy są wytrzymałe, więc nie wymagają częstych napraw.

Ładowarki teleskopowe, np. od JCB, zostały tak zaprojektowane, aby operator miał doskonałą widoczność na otoczenie. Gwarantuje to w pełni przeszklona kabina z nowoczesnymi funkcjami, które umożliwiają kontrolowanie tego, co dzieje się wokół maszyny. To pozwala nie tylko na precyzyjne wykonywanie wszystkich prac, ale także na zmniejszenie wypadków podczas wykonywania zadań w gospodarstwie.

Jeśli masz wysokie wymagania wobec maszyn rolniczych, chcesz unowocześnić swoje gospodarstwo i zamierzasz sprawić, że praca będzie przebiegać szybciej, maszyny JCB będą idealne. Dlatego nie czekaj. Skontaktuj się z dealerem JCB i wybierz coś dla siebie!

Czytaj także:

Podobne wpisy